Kilka słów o nas

Firma Wood-Mix to firma stworzona przez ludzi z pasją, której podejście do klienta gwarantuje troskę o jego potrzeby i wymagania. Powstała z myślą o klientach, których celem jest połączenie natury, piękna, nowoczesności a przede wszystkim wygody i satysfakcji z uzyskanych efektów.

Połączenie to zapewniają produkty oferowane przez Wood-Mix z najwyższej jakości drewna do których należą m.in. deski tarasowe z modrzewia syberyjskiego oraz modrzewia europejskiego.

deska tarasowa Otwock
panele elewacyjne drewniane
podbitka sosnowa

Dlaczego warto nam zaufać ?

Dokładamy wszelkiej staranności aby nasz asortyment spełniał wymogi wilgotnościowe i nie odbiegał jakością od norm, przypisanych do każdej klasy drzewa. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a swoje usługi wykonujemy z zachowaniem standardów najwyższej klasy. Termin realizacji zamówienia od 7 do 10 dni roboczych w zależności od stanu magazynowego.

W dostępnych cenach posiadamy także w sprzedaży akcesoria do impregnacji zakupionych desek i montażu. Pozwoli to naszym Klientom wykonać prace wg najwyższych standardów. Produkty które przedstawiamy w naszej ofercie pozwalają dodatkowo obniżyć koszty przez ich bezproblemowy i szybki montaż oraz  zapewniają długą eksploatacje.

Oferujemy również usługi własne. Dzięki temu możecie Państwo powierzyć specjalistom wykonanie prac w swoim domu, mieszkaniu czy ogrodzie.